Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Jak kupować?

Chętnie sprzedamy Państwu większą ilość towaru, istnieje moźliwość negocjacji ceny.

BONY RABATOWE: Klienci, którzy otrzymali BON RABATOWY mogą skorzystać ze specjalnego rabatu.

Sklep www.reginox.pl zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany ceny dowolnego produktu w dowolnym momencie. Ceny promocyjne produktów obowiązują tylko przez określony czas lub do wyczerpania stanów magazynowych. Jeżeli zobaczysz produkt w promocyjnej cenie, spiesz się z zakupem, bo promocja może się w każdej chwili skończyć. Po zakończeniu promocji, ceny wracają do poprzedniego stanu. Nie sprzedajemy towaru po promocyjnej cenie po zakończeniu promocji.

Pomimo naszych najlepszych starań i największych chęci, może zdarzyć się, że produkt oferowany na stronie będzie miał nieprawidłową cenę w wyniku naszego błędu. Jeżeli kupisz produkt po zbyt wysokiej cenie, skontaktujemy się z Tobą i zwrócimy Ci nadpłatę. Jeżeli kupisz produkt po zbyt niskiej cenie, skontaktujemy się z Tobą i anulujemy zamówienie lub poprosimy o dopłatę.

Jeżeli kupiłeś produkt a w ciągu 5 (pięciu) dni od daty złożenia zamówienia obniżyliśmy cenę tego produktu, zwrócimy Ci różnicę. Skontaktuj się z nami, jeżeli cena produktu, który kupiłeś uległa obniżce, a nie minęło jeszcze 5 (pięć) dni od daty złożenia przez Ciebie zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl