Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Każdemu klientowi przysługuje zwrot towaru w terminie do 30 dni od daty odbioru.

Podstawą do zwrotu jest paragon lub faktura, który klient otrzymuje w przesyłce. Prosimy o zachowanie dowodu zakupu!

Odbieramy towar, który nie był modyfikowany na życzenie klienta (wycięcie dodatkowych otworów), oraz nie był zamawiany specjalnie dla klienta (produkowany i sprowadzany na indywidualne zamówienie).

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania - stan idealny taki jak w momencie odbioru.
Jeżeli towar nie będzie spełniał powyższych warunków, zostanie odesłany z powrotem do klienta. Wymiana nie zostanie przeprowadzona. Towar należy wysłać na adres naszej firmy razem z dowodem zakupu.

Zwrot realizujemy do 5 (pięciu) dni roboczych od momentu odbioru paczki. Czas ten może ulec wydłużeniu, jeżeli Klient nie postąpi według powyższej procedury. Prosimy wysyłać paczki tylko za potwierdzeniem nadania. Kwotę do zwrotu wpłacamy tylko na nr konta bankowego podany naszym sprzedawcom!

NIE ODBIERAMY PACZEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM, takie paczki wracają do nadawcy na jego koszt!

Szczegółowe prawa konsumenta określa ustawa.

 

REKLAMACJE

Gwarancja na zamówiony towar przysługuje 5 (pięć) lat liczony od daty zakupu. Gwarancja 5 letnia obowiązuje na zlewozmywaki ceramiczne. Wszystkie towary sprzedawane w sklepie www.systemceram.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub dystrybutorów.

Każdemu klientowi przysługuje prawo do reklamacji. Podstawą reklamacji jest paragon fiskalny lub faktura VAT. Prosimy o zachowanie dowodu zakupu!

Reklamacja musi być zgłoszona w formie pisemnej listownie, mailowo lub faxem. Reklamację rozpatrujemy do 14 dni roboczych od momentu otrzymania zgłoszenia.
Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji wysyłamy identyczny towar wolny od wad lub zwracamy pieniądze na konto. Aby przyspieszyć procedurę reklamacjyjną prosimy o przesłanie zdjęć reklamowanego towaru. Szczegółowe prawa konsumenta określa ustawa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl