Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Baterie kuchenne trójdrożne / tri-flow

Chęć szybkiego zaspokojenia pragnienia lub zwykłego orzeźwienia po przyjściu do domu bardzo często wzmaga w nas myśl o sięgnięciu po tzw. Kranówkę. Jednak w niektórych regionach kraju nie jest ona najwyższej jakości, co sprawia, że jako alternatywę wybieramy bardzo często butelkowaną wodę źródlaną, która posiada znacznie lepszy smak, a poza tym jest ona bogata w składniki mineralne. Niemniej, wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Z tego też względu wiele osób decyduje się na zainstalowanie w domu systemu filtrowania wody, którego idealnym uzupełnieniem są baterie trójdrożne kuchenne. Właśnie je znajdziesz, drogi Kliencie, w tej kategorii.

 Wylewka do czystej wody Wylewka do czystej wody
Producent: AQUAPHOR
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Flo 60 chrom bateria trójdrożna Flo 60 chrom bateria trójdrożna
Producent: Plados
Cena:

1 370,00 zł

szt.
zobacz więcej
Flo 65 chrom bateria trójdrożna Flo 65 chrom bateria trójdrożna
Producent: Plados
Cena:

1 290,00 zł

szt.
zobacz więcej
Flo 65 czarna metal bateria trójdrożna Flo 65 czarna metal bateria trójdrożna
Producent: Plados
Cena:

1 440,00 zł

szt.
zobacz więcej

Bateria trójdrożna z filtrem, czyli rozwiązanie skrojone pod każdy styl urządzenia mieszkania

Dla osób, które nie mają zaufania do popularnej „kranówki”, bateria trójdrożna z filtrem jawi się jako idealny element wyposażenia kuchni. Pozwala bowiem wraz z całym systemem filtrowania na picie wody prosto z kranu bez wcześniejszego jej przegotowywania. Ponadto baterie tri-flow, bo w ten sposób są również nazywane, ze względu na prezentowane walory estetyczne sprawdzą się doskonale w każdym stylu urządzenia kuchni. Można je więc śmiało zamontować w mieszkaniach zaaranżowanych zarówno w estetyce klasycznej, jak i nowoczesnej. Z tego też względu możemy w ich przypadku mówić o uniwersalnych elementach armatury, które umożliwiają sterowanie ciepłą, zimną oraz przefiltrowaną wodą.

Baterie trójdrożne kuchenne w ofercie sklepu Reginox

Znajdujące się w naszym asortymencie urządzenia to połączenie praktyczności oraz ładnego designu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by przedstawić zróżnicowaną ofertę, w której każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb i preferencji. Posiadamy baterie kuchenne tri-flow chromowane oraz w kolorze czarnego metalu, czyli produkty utrzymane w uniwersalnej kolorystyce, pasującej do każdego wnętrza. Jeżeli potrzebujesz, drogi Kliencie, dodatkowych informacji odnośnie oferowanych rozwiązań zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem baterii lub do skontaktowania się bezpośrednio z obsługą naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl