Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Jako firma zajmująca się produkcją oraz handlem najwyższej jakości zlewozmywaków dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie wszyscy klienci znaleźli rozwiązania na miarę swoich potrzeb. Dlatego w tej zakładce sklepu internetowego przygotowaliśmy niezbędny asortyment dla wszystkich osób, które chcą umieścić w swojej kuchni filtr do wody pod zlewozmywak. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych propozycji, pośród których rozwiązanie dla siebie z łatwością znajdzie każdy z naszych klientów.

Rodzaje filtrów w naszej ofercie

Uzdatnianie możliwe jest dzięki specjalnym filtrom osmotycznym, które oczyszczają wodę z wirusów oraz bakterii np. filtr RO 102S. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z czystej, bezpiecznej od zanieczyszczeń wody wprost z instalacji, ograniczając jednocześnie wydatki podczas codziennych zakupów.

Filtr do wody AQUAPHOR ECO H Pro Filtr do wody AQUAPHOR ECO H Pro
Producent: AQUAPHOR
Cena:

549,00 zł

szt.
zobacz więcej
Filtr do wody Kryształ B ECO Filtr do wody Kryształ B ECO
Producent: AQUAPHOR
Cena:

529,00 zł

szt.
zobacz więcej
Filtr do wody Kryształ H Filtr do wody Kryształ H
Producent: AQUAPHOR
Cena:

429,00 zł

szt.
zobacz więcej
Filtr do wody RO-70S Filtr do wody RO-70S
Producent: AQUAPHOR
Cena:

899,00 zł

szt.
zobacz więcej
 Wylewka do czystej wody Wylewka do czystej wody
Producent: AQUAPHOR
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Flo 60 chrom bateria trójdrożna Flo 60 chrom bateria trójdrożna
Producent: Plados
Cena:

1 370,00 zł

szt.
zobacz więcej
Flo 65 chrom bateria trójdrożna Flo 65 chrom bateria trójdrożna
Producent: Plados
Cena:

1 290,00 zł

szt.
zobacz więcej
Flo 65 czarna metal bateria trójdrożna Flo 65 czarna metal bateria trójdrożna
Producent: Plados
Cena:

1 440,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo filtr do wody pod zlew AQUAPHOR ECO H Pro, Kryształ B ECO o wydajności do 8000 litrów. Zostały one wyposażone w specjalną membranę kapilarną, która usuwa nie tylko bakterie i wirusy, ale także chlor, metale ciężkie, pestycydy, alergeny i produkty ropopochodne. Model Kryształ H to przepływowy filtr do wody o wydajności 6000 l, który skutecznie usuwa kamień i posiada właściwości hipoalergiczne oraz antyoksydacyjne. Urządzenie osmotyczne RO-70S opiera natomiast swoje działanie na usuwaniu cząsteczek mechanicznych oraz koloidalnych, a także zanieczyszczeń organicznych i zapewnia szybkość filtracji w wysokości 190 l na dzień.

W naszej ofercie dostępny jest także szeroki wybór wkładów filtrujących dopasowanych do każdego z proponowanych przez nas filtrów pod zlewozmywak.

Baterie trójdrożne w naszej ofercie

Poza samymi filtrami, w asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo również specjalne wylewki do czystej wody do montażu obok baterii kuchennej, jak i baterie trójrożne, które sprawdzą się zarówno do urządzeń pod zlewozmywakowych, jak i systemów odwróconej osmozy. Szeroki wybór modeli w kilku wersjach kolorystycznych oraz stylistycznych pozwoli z łatwością wybrać baterię dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań — zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl