Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Marka Reginox

Reginox-anniversary

 

Dlaczego Reginox?

Holenderska produkcja od 1976 roku
Firma Reginox znajduje się w Rijssen we wschodniej części Holandii. To tutaj wszystkie nasze zlewozmywaki są opracowywane i produkowane. Dzięki ultranowoczesnym maszynom produkujemy ponad 150 różnych zlewów na krajowe i międzynarodowe rynki kuchenne. Dzięki ciągłym innowacjom i odpowiedzialnym praktykom produkcyjnym oraz szczegółowemu zrozumieniu ludzi i środowiska firma Reginox zajmuje wiodącą pozycję na rynku globalnym.


Projekt

Reginox zna wartość projektowania i jest w stanie stworzyć najpiękniejsze projekty ze stali nierdzewnej. Opierając się na znanym na całym świecie określeniu „Dutch Design”, wielokrotnie udaje nam się być innowacyjnym - zwracając uwagę na szczegóły, precyzję i zawsze zachowując właściwą równowagę między praktycznością a designem, każdy zlew jest wspaniałym przykładem niestandardowego projektu.


Jakość

Każdy zlew Reginox jest produkowany przy użyciu najnowocześniejszych technik głębokiego tłoczenia i najlepszej stali nierdzewnej. Podstawową wartością naszej marki jest jakość, którą zabezpieczamy przez cały proces: od zakupu surowców do etapu produkcji, od transportu aż do dalszych działań. W ten sposób ułatwimy Ci to tak łatwo, jak to możliwe: jeśli pochodzi od Reginox, możesz na nim polegać.
 Z pasją dla ludzi i środowiska

Społeczna odpowiedzialność biznesu obejmuje produkcję z troską o ludzi, środowisko i społeczeństwo. Reginox posiada certyfikat FSC, a 70% naszych zlewozmywaków wykonano ze stali pochodzącej z recyklingu. Zapewniamy naszym pracownikom przyjemne i bezpieczne środowisko pracy oraz pomagamy chronić środowisko poprzez kontrolę surowców i oszczędność energii. Uważamy to za nasz obowiązek wobec przyszłych pokoleń.
 

Doświadczenie od 1976 roku

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu na rynku kuchennym Reginox oznacza udane produkty. Wiemy, czego oczekują nasi klienci i czego oczekują profesjonaliści - i przewidujemy ich potrzeby dzięki innowacyjnym produktom wysokiej jakości. Reginox łączy doświadczenie z ciągłością. Zawsze byliśmy dla Ciebie w przeszłości i zawsze będziemy dla Ciebie w przyszłości.
 
 
 
 
 
Informacje o produkcie

Zlewozmywaki Reginox są proste i łatwe w montażu, zapewniając eleganckie, nowoczesne wykończenie bez względu na wybraną metodę instalacji.
 
 
Zlewozmywaki wpuszczane, zintegrowane i podwieszane

Nasze zlewozmywaki można zainstalować na 3 sposoby: wpuszczany, zintegrowany (równo z blatem) lub podwieszany. Wszystkie nasze zintegrowane zlewozmywaki wyglądają oszałamiająco bez względu na to jaki wybór montażu wybierzecie z wyjątkiem laminatu.
Wpuszczane można szybko i łatwo zamontować, zapewniając efektowne wykończenie każdej kuchni. Aby je zainstalować, należy odwróci zlew do góry nogami i obrysuwać całą krawędź zlewu, następnie wytnij 10 mm z tego szablonu. Wszystkie nasze zlewozmywaki są wyposażone w niezbędne klipsy i muszą być uszczelnione szczeliwem silikonowym dla wodoszczelnego wykończenia.
 

 
Rozmiar szafki

Ze względu na szczególne rozmiary szafek niektóre zlewozmywaki mogą nie nadawać się do Twojej kuchni. W Reginox dostarczamy szeroką gamę zlewozmywaków w różnych rozmiarach, tak aby pasował do każdego rozmiaru szafki, te występują od 40 cm do 100 cm. Pod pojęciem rozmiar szafki rozumiemy przestrzeń wymaganą pod blatem dla miski i mocowań.
 

Specyfikacja

W Reginox dostarczamy rysunki techniczne wszystkich naszych zlewozmywaków oraz przejrzyste instrukcje montażu. Możemy dostarczamy również przyrządy do frezowania na wymiar lub niezbędne oprogramowanie do frezarek CNC.
 

Wskazówki dotyczące konserwacji

- Do codziennej pielęgnacji czyść zlewy gorącą wodą z mydłem.
- Regularne stosowanie pasty Inox Care do pielęgnacji zlewozmywaka lub blatu ze stali nierdzewnej. Przetrzyj za pomocą ściereczką z mikrofibry i raz w tygodniu wypolerować nową, czystą szmatką.
- Nie należy używać środków ściernych ani gąbek do zlewów, aby uniknąć widocznych plam,
zadrapania lub ślady.
 

Odpowiedzialność

Reginox nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas montażu lub spowodowane nieprawidłową konserwacją.
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl