Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Rodzaje montażu zlewozmywaków stalowych Reginox. 0
Rodzaje montażu zlewozmywaków stalowych Reginox.

 Zlewozmywaki Reginox są proste w montażu, zapewniając przy tym eleganckie, nowoczesne wykończenie bez względu na wybraną metodę instalacji.

Ze względu na określone rozmiary szafek niektóre zlewozmywaki mogą nie pasować do Twojej kuchni. W Reginox dostarczamy szeroką gamę zlewozmywaków, każdy projekt w różnych rozmiarach, aby pasowały do każdego rozmiaru szafki, te wahają się od 40 cm do 100 cm. Rozmiar szafki to dostępna przestrzeń pod blatem potrzebna tylko na miskę i inne mocowania.

czytaj całość »
System jakości NEN-EN ISO 9001 0
System jakości NEN-EN ISO 9001

System jakości NEN-EN ISO 9001

Reginox dokłada wszelkich starań, aby wszystkie jej produkty i procesy nadal spełniały najwyższe możliwe kryteria. Dlatego nieustannie oceniamy, modyfikujemy i ulepszamy nasze produkty, procesy i poziom zadowolenia klientów. Aby to osiągnąć, nasza firma stosuje Kompleksowy System Zarządzania Jakością zgodny z normą NEN-EN ISO 9001. Od lipca 1996 r. firma Reginox bv Nederland w Rijssen posiada certyfikat Lloyds w zakresie projektowania i produkcji zlewozmywaków i blatów ze stali nierdzewnej, produkcji blatów z tworzyw sztucznych oraz dostaw blatów z tworzyw sztucznych, zlewozmywaków granitowych i akcesoriów.

czytaj całość »
ADF czy wiesz co to za skrót? 0
ADF czy wiesz co to za skrót?

Słyszałeś kiedyś o materiale ADF?

Zlewozmywaki stalowe Reginox wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej i kształtowane są w procesie produkcji procesem głębokiego tłoczenia. Posiadamy różne modele i rozmiary materiału ADF, który stosujemy prawie do wszystkich zlewozmywaków stalowych Reginox.

czytaj całość »
Jak utrzymać w czystości zlewozmywak stalowy i PVD? 0
Jak utrzymać w czystości zlewozmywak stalowy i PVD?

Kuchnia to serce każdego domu, w którym przygotowywane są posiłki dla domowników czy też spędzany jest wspólny czas z bliskimi. Należy dbać o czystość w tym pomieszczeniu, które zawsze powinno być przygotowane do użytkowania i nie odstraszać. Jednym z częściej używanych elementów w kuchni jest zlewozmywak. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znajdują się specjalistyczne preparaty, które umożliwiają czyszczenie zlewozmywaków stalowych i PVD. Jakie? Sprawdź!

czytaj całość »
Pielęgnacja zlewozmywaków z PVD 0
Pielęgnacja zlewozmywaków PVD

Instrukcja użytkowania oraz pielęgnacji produktów powlekanych i PVD.


Zdecydowana większość naszych popularnych modeli zlewozmywaków Reginox jest tworzona ze stali nierdzewnej. Jest to stop metali, w którym chrom i nikiel stanowią główne elementy. Używamy stali nierdzewnej jako baza pod nasze produkty powlekane i PVD. Dzięki zapoznaniu się ze wskazówkami dotyczącymi konserwacji, będziesz mógł bez przeszkód cieszyć się jego użytkowaniem, a jakość i wygląd zlewozmywaka zostaną zachowane na długo, pod warunkiem, że będzie poddany należytej pielęgnacji. Poniżej znajdziesz pomocne wskazówki, aby móc cieszyć się produktami Reginox tak długo, jak tylko zechcesz.


Czyszczenie zlewozmywaków powlekanych.

Do codziennego użytku oraz do usunięcia plam po kawie, herbacie i wszelkich złogów tłuszczu, zaleca się używać czystej, letniej wody z dodatkiem delikatnego mydła lub detergentu o neutralnym poziomie PH. Po oczyszczeniu należy osuszyć zlew, aby uniknąć wapiennego osadu.

 

czytaj całość »
Miami / Tampa gold vs. New York Gold Flax 0
Miami / TAmpa gold vs. New York Gold Flax

 

Czym się różnią od siebie zlewozmywaki Miami/Tampa od New York wykonane w technologii PVD.

 

Zlewozmywaki stalowe z serii Miami i Tampa od siebie różnią się tylko wymiarem promienia narożników. Miami mają 10 mm, a Tampy 12 mm. Kolor i struktura stali oraz rodzaj odpływu jest taki sam, standardowy o średnicy 3,5". Wykończenie stali daje efekt stali szczotkowanej w kolorze złotym, miedzianym lub gun metal.

Zlewomywaki z serii New York w wykończeniu złotym, miedzianym czy gun metal różnią się rodzajem odpływu, tz. mają wersję odpływu Comfort. Odpływ jest wyciśnięty z stali, a nie tak jak w przypadku zlewozmywaków Miami/Tampa wycięty pod elementy montażowe odpływu. W tego typu odpływach nie można zamontować rozdrabniacza na odpadki organiczne.

Modele New York różnią się także nieznacznie kolorem oraz strukturą wykończenia stali. Stal ma fakturę drobnego ziarna.

Do wszystkich modeli pasują kolorystyczne elementy dodatkowe, baterie Cano i Crystal, dozowniki płynu, miski ociekowe oraz ruszty, które kładziemy na dno komory, aby "oszczędzić" dno komory przed zarysowaniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl