Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Pielęgnacja zlewozmywaków z PVD 0
Pielęgnacja zlewozmywaków PVD

Instrukcja użytkowania oraz pielęgnacji produktów powlekanych i PVD.


Zdecydowana większość naszych popularnych modeli zlewozmywaków Reginox jest tworzona ze stali nierdzewnej. Jest to stop metali, w którym chrom i nikiel stanowią główne elementy. Używamy stali nierdzewnej jako baza pod nasze produkty powlekane i PVD. Dzięki zapoznaniu się ze wskazówkami dotyczącymi konserwacji, będziesz mógł bez przeszkód cieszyć się jego użytkowaniem, a jakość i wygląd zlewozmywaka zostaną zachowane na długo, pod warunkiem, że będzie poddany należytej pielęgnacji. Poniżej znajdziesz pomocne wskazówki, aby móc cieszyć się produktami Reginox tak długo, jak tylko zechcesz.


Czyszczenie zlewozmywaków powlekanych.

Do codziennego użytku oraz do usunięcia plam po kawie, herbacie i wszelkich złogów tłuszczu, zaleca się używać czystej, letniej wody z dodatkiem delikatnego mydła lub detergentu o neutralnym poziomie PH. Po oczyszczeniu należy osuszyć zlew, aby uniknąć wapiennego osadu.

 

czytaj całość »
Miami / Tampa gold vs. New York Gold Flax 0
Miami / TAmpa gold vs. New York Gold Flax

 

Czym się różnią od siebie zlewozmywaki Miami/Tampa od New York wykonane w technologii PVD.

 

Zlewozmywaki stalowe z serii Miami i Tampa od siebie różnią się tylko wymiarem promienia narożników. Miami mają 10 mm, a Tampy 12 mm. Kolor i struktura stali oraz rodzaj odpływu jest taki sam, standardowy o średnicy 3,5". Wykończenie stali daje efekt stali szczotkowanej w kolorze złotym, miedzianym lub gun metal.

Zlewomywaki z serii New York w wykończeniu złotym, miedzianym czy gun metal różnią się rodzajem odpływu, tz. mają wersję odpływu Comfort. Odpływ jest wyciśnięty z stali, a nie tak jak w przypadku zlewozmywaków Miami/Tampa wycięty pod elementy montażowe odpływu. W tego typu odpływach nie można zamontować rozdrabniacza na odpadki organiczne.

Modele New York różnią się także nieznacznie kolorem oraz strukturą wykończenia stali. Stal ma fakturę drobnego ziarna.

Do wszystkich modeli pasują kolorystyczne elementy dodatkowe, baterie Cano i Crystal, dozowniki płynu, miski ociekowe oraz ruszty, które kładziemy na dno komory, aby "oszczędzić" dno komory przed zarysowaniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl