Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Zlewozmywaki granitowe

Kuchnia jako jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu powinno charakteryzować się jednocześnie funkcjonalnym oraz wysoce estetycznym wyposażeniem. Z tego też względu wybór odpowiedniego zlewozmywaka urasta do bardzo wysokiej rangi i podczas planowania aranżacji wnętrza nie powinno się tej czynności w żaden sposób lekceważyć. Jeżeli więc szukają Państwo produktu, który stanie się inwestycją na lata, to modele granitowe zdecydowanie będą jednym z najlepszych dostępnych rozwiązań.

Zlewozmywaki granitowe – zalety i wady

Wariant ten charakteryzuje się wyjątkową trwałością, a mimo upływu lat jego właściwości oraz walory estetyczne pozostają niezmienne. W dodatku wiele osób ceni go za wysoki komfort użytkowania. Warto również wspomnieć o prawdopodobnie najważniejszej cesze, a mianowicie, prezentowane w tej kategorii modele pasują do praktycznie każdego rodzaju wnętrza i dodają mu wrażenia elegancji. Są dostępne bowiem w przeróżnym formach oraz kolorach. Zlewozmywaki czarne granitowe sprawdzą się doskonale w niezwykle eleganckich połączeniach m.in. z jasnymi meblami, gdzie będą tworzyć bardzo ciekawy kontrast. Ponadto opisywane warianty produktów są łatwe w utrzymaniu czystości. W zależności od potrzeb mogą Państwo zdecydować się na zlewozmywak granitowy jednokomorowy z ociekaczem lub bez (doskonały dla singli, par oraz małych rodzin), a także dwukomorowy (polecany w szczególności dla dużych rodzin).

Zlewozmywaki kompozytowe są wrażliwe na wysokie temperatury, w przeciwieństwie do modeli stalowych i ceramicznych, dlatego też nie należy odstawiać gorących garnków na zlew. Struktura ich powierzchni może bowiem ulec uszkodzeniu. Regi granit to kompozyt oparty na żywicach poliestrowych.

Zlewozmywak granitowy – czyszczenie

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, modele granitowe charakteryzują się łatwością w czyszczeniu. W przypadku wystąpienia lekkich zabrudzeń wystarczy odrobina płynu do naczyń oraz mała gąbeczka, za pomocą której można pozbyć się powstałych zanieczyszczeń. W przypadku natomiast cięższych zabrudzeń, takich jak np. kamień, można użyć dowolnego środka do odkamieniania, który akurat znajduje się w Państwa domu. Polecamy preparaty specjalnie przeznaczone do zlewozmywaków kompozytowych:

  • Regi Clean Descaler,
  • Plados – extracare.

Po chwilowym szorowaniu zanieczyszczonej powierzchni pozbędą się Państwo nagromadzonego osadu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl