Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Gdzie tradycja spotyka się ze współczesnością.

Nasze zlewozmywaki ceramiczne są współczesną alternatywą dla innych materiałów z naszej oferty i mogą stanowić efektowny element każdej kuchni. Te zlewozmywaki są wykonane w piecach szamotowych, co oznacza, że są wytrzymałe i mają wysoki połysk. Ze względu na ten proces produkcyjny te zlewozmywaki mają jednakową tolerancję. Nasz asortyment zlewozmywaków ceramicznych obejmuje szeroką gamę zlewozmywaków wpuszczanych w blat z ociekaczem, dostępnych w kolorze czarnym i białym, oraz zlewozmywaki w wersji podwieszanej pod blatem.

Belfast Double zlewozmywak ceramiczny Belfast Double zlewozmywak ceramiczny
Producent: Vitra
Cena:

2 190,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Modern 10  Biały zlewozmywak ceramiczny Modern 10 Biały zlewozmywak ceramiczny
Producent: Reginox
Cena:

1 849,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Modern 15  Biały zlewozmywak ceramiczny Modern 15 Biały zlewozmywak ceramiczny
Producent: Reginox
Cena:

1 849,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Ceramikę wypala się w bardzo wysokich temperaturach, dlatego jest bardzo odporna  na gorąco (1200°C),  a także na zimno. Na zlewozmywak ceramiczny można więc bez obaw stawiać gorące naczynia (dno garnka lub patelni może być rozgrzane nawet do 600°C) czy np. rozdrabniać lód.

Odporność dotyczy również uszkodzeń mechanicznych, o jakie nietrudno w kuchni. Uderzenie ciężkim naczyniem lub zarysowanie ostrym nożem nie pozostawią żadnych śladów na powierzchni ceramiki. Podobnie zresztą jak używane w gospodarstwie domowym środki chemiczne. Nawet ceramika w jasnym kolorze nie reaguje przebarwieniem również w kontakcie z "niebiezpiecznymi" sokami o intensywnej barwie (np.: z sokiem z czerwownych buraków czy czerwonym winem).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl