Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Trafiające do kuchennego odpływu pozostałości pożywienia potrafią uprzykrzyć zmywanie naczyń i utrzymanie porządku. Rozwiązaniem tego problemu jest rozdrabniacz do zlewozmywaka. Taki elektryczny młynek sprawnie poradzi sobie z resztkami jedzenia, aby nie zalegały w odpływie. Może to bowiem prowadzić do zatkania rur oraz skutkować nieprzyjemnym zapachem unoszącym się w kuchni. Zamontowane pod zlewem urządzenie pomoże w pozbyciu się odpadów bez wysiłku i konieczności stosowania chemicznych udrażniaczy. Rozdrabniacze elektryczne występują w naszej ofercie w różnych wariantach – zapraszamy do sprawdzenia szczegółów wybranych młynków.

Rozdrabniacz ISE 46 Rozdrabniacz ISE 46
Producent: In Sink Erator
Cena:

1 426,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdrabniacz ISE 56 Rozdrabniacz ISE 56
Producent: In Sink Erator
Cena:

1 847,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdrabniacz ISE 66 Rozdrabniacz ISE 66
Producent: In Sink Erator
Cena:

2 962,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdrabniacz ISE Evo 100 Rozdrabniacz ISE Evo 100
Producent: In Sink Erator
Cena:

3 421,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdrabniacz ISE Evo 150 Rozdrabniacz ISE Evo 150
Producent: In Sink Erator
Cena:

3 760,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdrabniacz ISE Evo 200 Rozdrabniacz ISE Evo 200
Producent: In Sink Erator
Cena:

4 120,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdrabniacz ISE Evo 250 Rozdrabniacz ISE Evo 250
Producent: In Sink Erator
Cena:

4 419,00 zł

szt.
zobacz więcej

Funkcjonalne wyposażenie do kuchni - młynek do zlewu

Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient wybrał w naszym sklepie odpowiedni rozdrabniacz do resztek jedzenia. Montaż takiego sprzętu elektrycznego to skuteczne rozwiązanie problemu zalegających w zlewozmywaku odpadów, które trafiają tam podczas zmywania.

Z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach użytkowników przygotowaliśmy młynek do zlewu w kilku wariantach. Poszczególne modele różnią się detalami konstrukcyjnymi i specyfikacją techniczną uwzględniającą obroty silnika, typ tarczy i stopień wyciszenia. Parametry można sprawdzić, klikając wybrane urządzenie do mielenia resztek jedzenia. Dzięki temu można kupić elektryczny rozdrabniacz do zlewu spełniający sprecyzowane wymagania. Bardzo ważne jest bowiem, by młynek do odpadów był funkcjonalny, a przy tym dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Instalacja elektrycznego rozdrabniacza do odpadów

Decydując się na zakup wybranego urządzenia do zlewozmywaka, należy upewnić się, czy jego montaż pod zlewem na pewno będzie możliwy. W tym celu należy zapoznać się ze specyfikacją zamieszczoną przy każdym z rozdrabniaczy do resztek jedzenia i porównać ją z instrukcją. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów na temat elektrycznych młynków do odpadów prezentowanych w tej kategorii. Oferujemy urządzenia montowane pod zlewozmywakiem w zróżnicowanym przedziale cenowym i z możliwością wyboru modelu o sprecyzowanych parametrach technicznych. W razie pytań na temat wyposażenia kuchennego do mielenia resztek jedzenia prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl