Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Istnieją komponenty, bez których żadna instalacja wodna nie mogłaby odpowiednio funkcjonować. Większość właścicieli mieszkań i domów, urządzając łazienkę lub kuchnię, skupia się na walorach estetycznych ceramiki sanitarnej oraz armatury, niekiedy zapominając o istotnej funkcji użytkowej jaką pełnią odpływ czy też syfon do zlewozmywaka. Jeżeli interesują Cię elementy do instalacji wodnej najwyższej jakości, koniecznie zapoznaj się z przygotowanym w tej kategorii asortymentem. Kompleksowo wyposażymy Cię w przydatne akcesoria. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Syfon do zlewozmywaka to komponent niezbędny do odprowadzania wody

Urządzając kuchnię, należy zadbać nie tylko o jej estetykę, ale przede wszystkim o jej funkcjonalność. Dzięki temu wszyscy użytkownicy z niej korzystający będą mówić wyłącznie o komforcie zaimplementowanych rozwiązań. By jednak tak się stało, niezbędne jest m.in. odpowiednie dopasowanie syfonu do zlewozmywaka, który będzie odprowadzał bezproblemowo wodę po każdorazowym zmyciu naczyń czy też umyciu rąk. W naszej ofercie znalazły się syfony Panama, idealnie pasujące do zlewozmywaków z odejściem na ścianę Reginox.

Odpływy zlewozmywaka i inne akcesoria

Oprócz opisywanych syfonów nie mogło w tej kategorii zabraknąć tak istotnych komponentów, jak odpływy. Są to elementy, które pasują nie tylko kolorystycznie do rozwiązań stworzonych przez firmę Reginox, ale są również z nimi w pełni kompatybilne. Każdy dostępny w naszym asortymencie odpływ zlewozmywaka to produkt najwyższej jakości. Do zaproponowania mamy modele z prostokątnym przelewem, które doskonale współgrają ze zlewozmywakami granitowymi w różnych kolorach.

Ponadto w ofercie znalazły się sitka do odpływu. Ich rola jest bezcenna, gdyż stanowią pierwszy element systemu chroniący przed zatkaniem instalacji wodnej. Sitka zapobiegają przedostawaniu się dużych zanieczyszczeń do syfonu, skutecznie je zatrzymując. Produkty dostępne są w kilku kolorach.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania dodatkowych informacji znajdujących się przy poszczególnych akcesoriach, a w przypadku braku interesującego Cię elementu instalacji, zapraszamy do kontaktu.

Syfon Panama M2535 Syfon Panama M2535
Producent: Reginox
Cena:

119,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sitko odpływu R1182 comfort Sitko odpływu R1182 comfort
Producent: Reginox
Cena:

129,00 zł

szt.
zobacz więcej
Odpływ złoto bez przelewu Odpływ złoto bez przelewu
Producent: Śmigielski
Cena:

135,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl