Telefon: 789 209 810 | 618 484 758 Mail: biuro@reginox.pl

Zlewozmywaki ceramiczne podwieszane pod blatem

Z całą pewnością ceramika to oprócz stali nierdzewnej najpopularniejszy oraz najchętniej wybierany materiał, z którego wykonywane są zlewozmywaki kuchenne. Najczęściej są z niej tworzone modele podwieszane pod blat, cieszące się dużym zainteresowaniem konsumentów ze względu na ich wysoką jakość oraz estetyczny wygląd. Nie bez znaczenia jest również fakt, że posiadają one uniwersalny charakter i pasują do każdego rodzaju wnętrza. Niemniej, obecnie można je spotkać w nowoczesnych aranżacjach kuchni, gdzie najlepiej się sprawdzają.

Ceramiczne zlewozmywaki kuchenne podwieszane idealnie komponują się z granitowym blatem

Jeżeli posiadamy granitowy lub kompozytowy blat, to zlewozmywak podwieszany biały ceramiczny będzie idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim stanie się on mało widoczny, co wyeksponuje inne elementy wyposażenia kuchennego, a zwłaszcza wspomniany już blat. Taka kompozycja zwiększy walory estetyczne pomieszczenia, które stanie się prawdziwą ozdobą całego domu. Nie sposób jednak nie wspomnieć o właściwościach fizycznych opisywanych produktów. Jest on bowiem niezwykle odporny oraz wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto jego dużym atutem jest łatwość w utrzymaniu czystości, a co za tym idzie, również odpowiedniej higieny. Jest to możliwe m.in. dzięki gładkiej powierzchni, która powoduje, że zanieczyszczenia oraz resztki pokarmu do niej nie przylegają. Zlewozmywaki jednokomorowe podwieszane Reginox Większość dostępnych w naszym asortymencie produktów pochodzi z serii Ragiceram, która charakteryzuje się nieco grubszymi ściankami oraz krawędziami w porównaniu do zlewozmywaków pochodzących z innych serii. To zasługa ceramiki Fireclay, gdyż właśnie z niej zostały wykonane prezentowane w ofercie wyroby.

Zlewozmywak podwieszany pod blat od firmy Reginox

może zostać zamontowany wraz z odpływem i osłoną przelewu w kolorze złotym lub miedzianym – wszystko zależy do własnych potrzeb oraz preferencji. Dzięki takiej możliwość produkt lepiej będzie pasował kolorystycznie do posiadanej baterii. Proponowane rozwiązania znakomicie sprawdzą się zarówno dla singli, jak i rodzin, które często myją naczynia lub posiadają zmywarkę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi oferowanych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl