Amsterdam 50 Dark Chocolate zlewozmywak granitowy
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis

AMSTERDAM 50 DARK CHOCOLATE
- kod produktu: R33197
- materiał: kompozyt (80% piasku granitowego + żywice poliestrowe)
- rodzaj montażu: wpuszczany i podwieszany pod blatem
- kolor: dark chocolate
- długość: 560 mm
- szerokość: 460 mm
- głębokość komory: 200 mm
- min. podbudowa: 600 mm
- rodzaj szafki: prosta
- wersja: nieodwracalny
- gwarancja: 5 lat
- w komplecie: korek manualny, odpływ i syfon końcowy oszczędzający miejsce w szafce
RYSUNEK TECHNICZNY

Dane techniczne
| Kod produktu | R33197 |
| Typ montażu | Wpuszczany w blat |
| Materiał | Kompozyt (80% piasku granitowego + żywice poliestrowe) |
| Kolor | Dark Chocolate |
| Wymiary zewnętrzne | 560 x 460 mm |
| Głebokość komory / komór | 200 mm |
| Minmalna podbudowa | 600 mm |
| Grubość stali | --- |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Nieodwracalny |
| Materiał | Kompozyt |
| Waga (kg) | 11,510 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.