Amsterdam 50 Grey Silvery zlewozmywak granitowy
W magazynie
towar niedostępny
Opis

AMSTERDAM 50 GREY SILVERY
- kod produktu: R30851
- materiał: kompozyt (80% piasku granitowego + żywice poliestrowe)
- rodzaj montażu: wpuszczany i podwieszany pod blatem
- kolor: grey silvery
- długość: 560 mm
- szerokość: 460 mm
- głębokość komory: 200 mm
- min. podbudowa: 600 mm
- rodzaj szafki: prosta
- wersja: nieodwracalny
- gwarancja: 5 lat
- w komplecie: korek manualny, odpływ i syfon końcowy oszczędzający miejsce w szafce
RYSUNEK TECHNICZNY

Dane techniczne
| Kod produktu | R30851 |
| Typ montażu | Wpuszczany w blat |
| Materiał | Kompozyt (80% piasku granitowego + żywice poliestrowe) |
| Kolor | Grey Silvery |
| Wymiary zewnętrzne | 560 x 460 mm |
| Głebokość komory / komór | 200 mm |
| Minmalna podbudowa | 600 mm |
| Grubość stali | 0,9 mm |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Nieodwracalny |
| Wymiaru otworu w blacie | 546 x 446 mm |
| Informacje dodatkowe | Waga netto 11,510 kg |
| Materiał | Kompozyt |
| Gwarancja | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.