CHENA bateria lekarska
W magazynie
towar niedostępny
Opis
CHENA CHROM:
- KOD PRODUKTU: R35238
- TYP: jednouchwytowa standardowa
- WYKOŃCZENIE: chrom
- WYSOKOŚĆ BATERII: 242 mm
- WYSOKOŚĆ OD PERLATORA: 161 mm
- RODZAJ: zlewozmywakowa
- GŁOWICA CERAMICZNA: śr. 35 mm
- GWARANCJA: 2 lat

Dane techniczne
| Kod produktu | R35238 |
| Typ | jednouchwytowa standard |
| Wysokość baterii | 242 mm |
| Wysokość od perlatora | 161 mm |
| Średnica głowicy ceramicznej | 35 mm |
| Obrót wylewki | 360 ° |
| Kolor | chrom |
| Waga (kg) | 1,260 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.