Amsterdam 43 Pure White zlewozmywak granitowy
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis

AMSTERDAM 43 PURE WHITE
- kod produktu: R33500
- materiał: kompozyt (80% piasku granitowego + żywice poliestrowe)
- rodzaj montażu: wpuszczany w blat
- kolor: pure white
- długość: 760 mm
- szerokość: 435 mm
- głębokość komory: 180 mm
- min. podbudowa: 600 mm
- rodzaj szafki: prosta
- wersja: odwracalny
- gwarancja: 5 lat
- w komplecie: korek manualny, odpływ i syfon końcowy oszczędzający miejsce w szafce
- informacja dodatkowa: brak otworów wykonanych fabrycznie. Na życzenie Klienta wykonyjemy otwór pod baterię po podaniu z której strony ma być komora zlewozmywaka
RYSUNEK TECHNICZNY

Dane techniczne
| Kod produktu | R33500 |
| Typ montażu | Wpuszczany w blat |
| Materiał | Kompozyt (80% piasku granitowego + żywice poliestrowe) |
| Kolor | Pure White |
| Wymiary zewnętrzne | 760 x 435 mm |
| Głebokość komory / komór | 180 mm |
| Minmalna podbudowa | 600 mm |
| Grubość stali | nie dotyczy |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Odwracalny |
| Wymiaru otworu w blacie | 746 x 421 mm |
| Informacje dodatkowe | Waga netto 12,100 kg |
| Materiał | Kompozyt |
| Gwarancja | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.