Caribbean umywalka stalowa
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis

CARIBBEAN umywalka stalowa:
- KOD PRODUKTU: R03473
- TYP MONTAŻU: wpuszczana / podwieszana / zintegrowana z blatem
- MATERIAŁ: stal szlachetna
- RODZAJ WYKOŃCZENIA: inox polerowana jednostronnie
- RODZAJ STALI: stal szlachetna chromowo-niklowa 18/10
- ŚRENICA: 390 mm
- GŁĘBOKOŚĆ KOMORY: 155 mm
- MIN. PODBUDOWA: 450 mm
- RODZAJ SZAFKI: prosta
- RODZAJ: nieodwracalny
- GWARANCJA: 5 lat
- W KOMPLECIE: odpływ i przelew
- DODATKOWO: syfon końcowy nie jest w komplecie, należy kupić osobno
RYSUNEK TECHNICZNY:

Dane techniczne
| Kod produktu | R03473 |
| Typ montażu | Wpuszczany / podwieszany / zintergowany |
| Materiał | Inox poler |
| Kolor | Stal |
| Wymiary zewnętrzne | średnica 390 mm |
| Głebokość komory / komór | 155 mm |
| Minmalna podbudowa | 450 mm |
| Grubość stali | nie dotyczy |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Informacje dodatkowe | syfon końcowy nie jest w komplecie, należy kupić osobno |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.