Diplomat 10 Eco zlewozmywak stalowy
W magazynie
towar niedostępny
Opis

Diplomat 10 Eco:
- KOD PRODUKTU: R21170
- TYP MONTAŻU: wpuszczany w blat
- MATERIAŁ: stal szlachetna
- RODZAJ WYKOŃCZENIA: inox poler
- DŁUGOŚĆ: 860 mm
- SZEROKOŚĆ: 500 mm
- GŁĘBOKOŚĆ KOMORY: 160 mm
- MIN. PODBUDOWA: 500 mm
- PROMIEŃ NAROŻNIKÓW: 17 mm i 80 mm wewnętrznego promienia
- RODZAJ SZAFKI: prosta
- RODZAJ: odwracalny
- GWARANCJA: 5 lat
- W KOMPLECIE: korek manualny, odpływ i syfon końcowy.
RYSUNEK TECHNICZNY:

Dane techniczne
| Kod produktu | R21170 |
| Typ montażu | Wpuszczany w blat |
| Materiał | Inox poler |
| Kolor | Stal |
| Wymiary zewnętrzne | 860 x 500 mm |
| Głebokość komory / komór | 160 mm |
| Minmalna podbudowa | 500 mm |
| Grubość stali | 0,6 mm |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Odwracalny |
| Informacje dodatkowe | Standardowy korek - 3,5", w komplecie korek manualny, odpływ i syfon końcowy. |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.