Halifax L zlewozmywak stalowy
W magazynie
towar niedostępny
Opis
Halifax L:
- KOD PRODUKTU: R17357
- TYP MONTAŻU: wpuszczany / podwieszany / zintegrowany z blatem
- MATERIAŁ: stal szlachetna
- RODZAJ WYKOŃCZENIA: inox mat
- DŁUGOŚĆ: 791 mm
- SZEROKOŚĆ: 445 mm
- GŁĘBOKOŚĆ KOMORY: 200 / 200 mm
- MIN. PODBUDOWA: 800 mm
- GRUBOŚĆ STALI: 0,9 mm
- PROMIEŃ NAROŻNIKÓW: 85 mm oraz wewnętrzny 65 mm
- RODZAJ SZAFKI: prosta
- RODZAJ: odwracalny
- GWARANCJA: 5 lat
- W KOMPLECIE: korek manualny, odpływ i syfon końcowy.
Dane techniczne
| Kod produktu | R17357 |
| Typ montażu | Wpuszczany / podwieszany / zintergowany |
| Materiał | Inox mat |
| Kolor | Stal |
| Wymiary zewnętrzne | 791 x 445 mm |
| Głebokość komory / komór | 200/200 mm |
| Minmalna podbudowa | 800 mm |
| Grubość stali | 0,9 mm |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Odwracalny |
| Informacje dodatkowe | Standardowy korek - 3,5", w komplecie korek manualny, odpływ i syfon końcowy. |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.