Justa chrom bateria kuchenna
W magazynie
towar niedostępny
Opis

- KOD PRODUKTU: JUSTA
- TYP: jednouchwytowa z elastycznym wężem
- WYKOŃCZENIE: czarny mat
- WYSOKOŚĆ BATERII: 463 mm
- WYSOKOŚĆ OD PERLATORA: 211 mm
- WYLEWKA: dwa strumienie wody
- RODZAJ SZAFKI: prosta
- RODZAJ: zlewozmywakowa
- GŁOWICA CERAMICZNA: śr. 25 mm
- GWARANCJA: 2 lat
RYSUNEK TECHNICZNY

Dane techniczne
| Kod produktu | Justa |
| Typ | Jednouchwytowa z elastycznym wężem |
| Wysokość baterii | 463 mm |
| Wysokość od perlatora | 211 mm |
| Średnica głowicy ceramicznej | 25 mm |
| Obrót wylewki | 360° |
| Kolor | chrom |
| Informacje dodatkowe | Wylewka z przełącznikiem strumienia wody |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.