Levisa chrom bateria kuchenna
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis

LEVISA CHROM:
- KOD PRODUKTU: R31629
- TYP: jednouchwytowa standardowa
- WYKOŃCZENIE: chrom
- WYSOKOŚĆ BATERII: 375 mm
- WYSOKOŚĆ OD PERLATORA: 238 mm
- RODZAJ: zlewozmywakowa
- GŁOWICA CERAMICZNA: śr. 35 mm
- GWARANCJA: 2 la
RYSUNEK TECHNICZNY
Dane techniczne
| Kod produktu | R31629 |
| Typ | jednouchwytowa standard |
| Wysokość baterii | 375 mm |
| Wysokość od perlatora | 238 mm |
| Średnica głowicy ceramicznej | 35 mm |
| Obrót wylewki | 360 ° |
| Kolor | chrom |
| Informacje dodatkowe | pasuje do zlewozmywaków z serii MIAMI , NEW YORK, TAMPA |
| Waga (kg) | 1,520 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.