Ohio 40x40 Tapwing Jet Black zlewozmywak stalowy
W magazynie
towar niedostępny
Opis

OHIO 40x40 Tapwing Jet Black:
- KOD PRODUKTU: R32701
- TYP MONTAŻU: wpuszczany / zintegrowany z blatem
- MATERIAŁ: stal szlachetna
- RODZAJ WYKOŃCZENIA: Jet Black
- DŁUGOŚĆ: 440 mm
- SZEROKOŚĆ: 510 mm
- GŁĘBOKOŚĆ KOMORY: 180 mm
- MIN. PODBUDOWA: 500 mm
- GRUBOŚĆ STALI: 0,9 mm
- PROMIEŃ NAROŻNIKÓW: 15 mm oraz 25 mm
- RODZAJ SZAFKI: prosta
- RODZAJ: nieodwracalny
- GWARANCJA: 5 lat
- W KOMPLECIE: korek manualny, odpływ i syfon końcowy.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kod produktu | R32701 |
| Typ montażu | Wpuszczany / zintegrowany |
| Materiał | Regi-Color |
| Kolor | Jet Black |
| Wymiary zewnętrzne | 440 x 510 mm |
| Głebokość komory / komór | 180 mm |
| Minmalna podbudowa | 500 mm |
| Grubość stali | 0,9 mm |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Nieodwracalny |
| Informacje dodatkowe | Standardowy korek - 3,5" , promień narożników 15 mm oraz 25 mm |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.