Ohio 80x42 zlewozmywak stalowy
W magazynie
towar niedostępny
Opis

OHIO 80x42:
- KOD PRODUKTU: R15766
- TYP MONTAŻU: wpuszczany / podwieszany / zintegrowany z blatem
- MATERIAŁ: stal szlachetna
- RODZAJ WYKOŃCZENIA: inox mat
- DŁUGOŚĆ: 840 mm
- SZEROKOŚĆ: 460 mm
- GŁĘBOKOŚĆ KOMORY: 220 mm
- MIN. PODBUDOWA: 900 mm
- GRUBOŚĆ STALI: 0,9 mm
- PROMIEŃ NAROŻNIKÓW: 15 mm oraz 25 mm
- RODZAJ SZAFKI: prosta
- RODZAJ: nieodwracalny
- GWARANCJA: 5 lat
- W KOMPLECIE: korek manualny, odpływ i syfon końcowy.
WYMIARY / RYSUNEK TECHNICZNY

Dane techniczne
| Kod produktu | R15766 |
| Typ montażu | Wpuszczany / podwieszany / zintergowany |
| Materiał | Inox mat |
| Kolor | Stal |
| Wymiary zewnętrzne | 840 x 460 mm |
| Głebokość komory / komór | 220 mm |
| Minmalna podbudowa | 900 mm |
| Grubość stali | 0,9 mm |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Odwracalny |
| Informacje dodatkowe | Standardowy korek - 3,5", w komplecie korek manualny, odpływ i syfon końcowy. |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.