Leon złoto gold flax bateria kuchenna
W magazynie
towar niedostępny
Opis

LEON ZŁOTO GOLD FLAX:
- KOD PRODUKTU: R35276
- TYP: jednouchwytowa standardowa
- WYKOŃCZENIE: złoto / gold flax
- WYSOKOŚĆ BATERII: 354 mm
- WYSOKOŚĆ OD PERLATORA: 273 mm
- RODZAJ: zlewozmywakowa
- GŁOWICA CERAMICZNA: śr. 35 mm
- GWARANCJA: 2 lat

RYSUNEK TECHNICZNY
Dane techniczne
| Kod produktu | R35276 |
| Typ | jednouchwytowa standard |
| Wysokość baterii | 354 mm |
| Wysokość od perlatora | 273 mm |
| Średnica głowicy ceramicznej | 35 mm |
| Obrót wylewki | 360 ° |
| Kolor | gold flax |
| Informacje dodatkowe | pasuje do zlewozmywaków z serii MIAMI , NEW YORK, TAMPA |
| Waga (kg) | 1,270 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.