Cedar Złoto Gold II bateria kuchenna
W magazynie
towar niedostępny
Opis
Kod produktu: R38796
Kod EAN: 8712465038796
Najważniejsze zalety:
✔️ Nowoczesny design premium
✔️ Trwała powłoka PVD (odporna na zarysowania i ścieranie)
✔️ Wysoka odporność na korozję i temperaturę
✔️ Wygodna wylewka (obrotowa / wyciągana wylewka z przełącznikiem strumienia wody)
✔️ Komfort użytkowania na co dzień
✔️ Renomowana marka Reginox
Specyfikacja:
- Typ: bateria kuchenna stojąca
- Materiał: stal / mosiądz (w zależności od wersji)
- Wykończenie: PVD
- Kolor: złoty / miedziany / gun metal / chrom – zależnie od wariantu
- Głowica: ceramiczna
- Montaż: standardowy w otwór o średnicy 35 mm
Dlaczego warto?
Model Cedar PVD łączy funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Dzięki zastosowaniu technologii PVD bateria:
✔️ zachowuje kolor przez lata
✔️ jest odporna na zarysowania
✔️ nie traci połysku
✔️ jest łatwa w czyszczeniu
Idealna do intensywnie użytkowanej kuchni.
W zestawie:
✔️ bateria kuchenna
✔️ wężyki przyłączeniowe
✔️ zestaw montażowy
Idealna do:
- kuchni nowoczesnych
- wnętrz loftowych i glamour
- zestawów ze zlewami PVD z serii MIAMI oraz NEW YORK
Dodatkowe informacje:
Zdjęcia mają charakter poglądowy – odcień złota może się różnić w zależności od oświetlenia.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kod produktu | R38796 |
| Typ | jednouchwytowa wyciągana wylewka |
| Wysokość baterii | 308 mm |
| Wysokość od perlatora | 278 mm |
| Średnica głowicy ceramicznej | 35 mm |
| Obrót wylewki | 360° |
| Kolor | złoto / gold II |
| Waga (kg) | 2,030 kg |
| Gwarancja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.