Flint chrom bateria kuchenna
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis

FLINT CHROM z wyciąganą wylewką:
- KOD PRODUKTU: R31650
- TYP: jednouchwytowa z wyciąganą wylewką
- bateria z przełącznikiem zmiany strumienia wody
- WYKOŃCZENIE: chrom
- WYSOKOŚĆ BATERII: 385 mm
- WYSOKOŚĆ OD PERLATORA: 187 mm
- RODZAJ: zlewozmywakowa
- GŁOWICA CERAMICZNA: śr. 35 mm
- GWARANCJA: 2 lat
Dane techniczne
| Kod produktu | R31650 |
| Typ | jednouchwytowa wyciągana wylewka |
| Wysokość baterii | 385 mm |
| Wysokość od perlatora | 187 mm |
| Średnica głowicy ceramicznej | 35 mm |
| Obrót wylewki | 360 ° |
| Kolor | chrom |
| Informacje dodatkowe | bateria z przełącznikiem zmiany strumienia wody |
| Waga (kg) | 2,420 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.