Kansas 50x40 zlewozmywak stalowy
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis

Kansas 50x40:
- KOD PRODUKTU: R19054
- TYP: stalowy wpuszczany, zintegrowany i podwieszany pod blatem
- MATERIAŁ: stal szlachetna
- RODZAJ WYKOŃCZENIA: inox mat
- DŁUGOŚĆ: 440 mm
- SZEROKOŚĆ: 540 mm
- GŁĘBOKOŚĆ KOMORY: 250 mm
- MIN. PODBUDOWA: 600 mm
- RODZAJ SZAFKI: prosta
- RODZAJ: nieodwracalny
- GWARANCJA: 5 lat
- W KOMPLECIE: korek manualny, odpływ i syfon końcowy.
WYMIARY / RYSUNEK TECHNICZNY

Dane techniczne
| Kod produktu | R19054 |
| Typ montażu | Wpuszczany / podwieszany / zintergowany |
| Materiał | Inox mat |
| Kolor | Stal |
| Wymiary zewnętrzne | 440 x 540 mm |
| Głebokość komory / komór | 250 mm |
| Minmalna podbudowa | 600 mm |
| Grubość stali | --- |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Nieodwracalny |
| Informacje dodatkowe | Standardowy korek - 3,5", w komplecie korek manualny, odpływ i syfon końcowy. |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.