Ohio 40x40 + 40x40 zlewozmywak stalowy
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis

OHIO 40x40 + 40x40:
- KOD PRODUKTU: R16596
- TYP MONTAŻU: wpuszczany / podwieszany / zintegrowany z blatem
- MATERIAŁ: stal szlachetna
- RODZAJ WYKOŃCZENIA: inox mat
- DŁUGOŚĆ: 873 mm
- SZEROKOŚĆ: 440 mm
- GŁĘBOKOŚĆ KOMORY: 180 / 180 mm
- MIN. PODBUDOWA: 900 mm
- GRUBOŚĆ STALI: 0,9 mm
- PROMIEŃ NAROŻNIKÓW: 15 mm oraz 25 mm
- RODZAJ SZAFKI: prosta
- RODZAJ: nieodwracalny
- GWARANCJA: 5 lat
- W KOMPLECIE: korek manualny, odpływ i syfon końcowy.

Dane techniczne
| Kod produktu | R16596 |
| Typ montażu | Wpuszczany / podwieszany / zintergowany |
| Materiał | Inox mat |
| Kolor | Stal |
| Wymiary zewnętrzne | 873 x 440 mm |
| Głebokość komory / komór | 180/180 mm |
| Minmalna podbudowa | 900 mm |
| Grubość stali | 0,9 mm |
| W komplecie | Korek manualny |
| Rodzaj szafki | Prosta |
| Wersja | Nieodwracalny |
| Informacje dodatkowe | Standardowy korek - 3,5", w komplecie korek manualny, odpływ i syfon końcowy. |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Gwarancja | 5 lat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.