Yadkin Black bateria kuchenna
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis
Bateria zlewozmywakowa YADKIN BLACK
- KOD PRODUKTU: R31681
- TYP: jednouchwytowa
- WYKOŃCZENIE: czarny
- WYSOKOŚĆ BATERII: 310 mm
- WYSOKOŚĆ OD PERLATORA: 280 mm
- RODZAJ: zlewozmywakowa
- GŁOWICA CERAMICZNA: śr. 35 mm
- GWARANCJA: 2 lat


Dane techniczne
| Kod produktu | R31681 |
| Typ | jednouchwytowa standard |
| Wysokość baterii | 310 mm |
| Wysokość od perlatora | 280 mm |
| Średnica głowicy ceramicznej | 35 mm |
| Obrót wylewki | 360 ° |
| Kolor | czarny |
| Waga (kg) | 2,010 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.