Yampa black bateria kuchenna
Na zamówienie
towar niedostępny
Opis

YAMPA BLACK:
- KOD PRODUKTU: R31704
- TYP: jednouchwytowa standardowa
- WYKOŃCZENIE: czarny
- WYSOKOŚĆ BATERII: 385 mm
- WYSOKOŚĆ OD PERLATORA: 252 mm
- RODZAJ: zlewozmywakowa
- GŁOWICA CERAMICZNA: śr. 35 mm
- GWARANCJA: 2 lat

RYSUNEK TECHNICZNY
Dane techniczne
| Kod produktu | R31704 |
| Typ | jednouchwytowa standard |
| Wysokość baterii | 385 mm |
| Wysokość od perlatora | 252 mm |
| Średnica głowicy ceramicznej | 35 mm |
| Obrót wylewki | 360 ° |
| Kolor | czarny |
| Waga (kg) | 1,980 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.